Neustálá nepřízeň počasí nás donutila čekat ve výšce 4300 metrů téměř týden. Nakonec jsme se rozhodli, že nebudeme budovat pátý výškový tábor jako ostatní a k vrcholu, od kterého nás dělily téměř dva výškové kilometry, jsme se vydali z C4. Vyráželi jsme v šeru za krátké polární noci. Poprvé v životě jsme na horách nepotřebovali čelovky. Na hřebeni nás zastihl východ slunce, a když jsem natáčel své spolulezce, podařilo se mi zachytit nás na fotografii všechny nejednou.

Rozměry fotografie

Obraz velkýObraz středníObraz malý
110 × 73 cm90 × 60 cm70 × 46 cm

Obvyklý termím výroby velkoformátových fotografií je 1–3 týdny. O předpokládaném termínu doručení vás budeme informovat.

Pokud máte zájem o jiné rozměry než jsou zde uvedené, napište nám prosím svůj požadavek spolu s odkazem na požadovanou fotografii, sdělíme vám možnosti výroby a předpokládanou cenu.

228 Denali, východ slunce

9 850,00 Kč

Cena vč. DPH

Způsoby doručení

  • - na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti (ČR 150 Kč, SK 290 Kč)
  • - osobní odběr s platbou předem (bez poplatku) na adrese: Knihkupectví U Salvátora, Vratislavovo nám. 119, 592 31 Nové Město na Moravě
  • - objednávky nad 5000 Kč Vám zašleme zdarma

Věnování od Radka

Všechny knihy, jejichž autorem je Radek Jaroš, jsou od nás odesílané s vlastnoručně vepsaným mottem a podpisem autora. Pokud je Radek doma v Novém Městě na Moravě není problémem do knihy vepsat osobní věnování dle Vašeho přání.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook