Čtvrtý výškový tábor ve 4 300 m. Stany se před vichřicí ukrývají za vybudovanýma sněhovýma hradbama z vyřezaných sněhových kvádrů. Na Denali jsme si společně s mým dlouholetým himálajským parťákem, Petrem Maškem, dělali zálusk na výstup Cassinovým pilířem. Během cesty jsme ale kvůli extrémnímu počasí, ubíhajícímu času a tragické události, museli naše plány několikrát změnit. Už od výšky 2200 metrů, kde nás vyložilo letadlo, jsme na vlastní kůži poznávali sílu místního větru.

Rozměry fotografie

Panorama velkéPanorama středníPanorama malé
300 × 94 cm200 × 63 cm100 × 31 cm

Obvyklý termím výroby velkoformátových fotografií je 1–3 týdny. O předpokládaném termínu doručení vás budeme informovat.

Pokud máte zájem o jiné rozměry než jsou zde uvedené, napište nám prosím svůj požadavek spolu s odkazem na požadovanou fotografii, sdělíme vám možnosti výroby a předpokládanou cenu.

237 Denali, CIV

5 450,00 Kč

Cena vč. DPH

Způsoby doručení

  • - na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti (ČR 150 Kč, SK 290 Kč)
  • - osobní odběr s platbou předem (bez poplatku) na adrese: Knihkupectví U Salvátora, Vratislavovo nám. 119, 592 31 Nové Město na Moravě
  • - objednávky nad 5000 Kč Vám zašleme zdarma

Věnování od Radka

Všechny knihy, jejichž autorem je Radek Jaroš, jsou od nás odesílané s vlastnoručně vepsaným mottem a podpisem autora. Pokud je Radek doma v Novém Městě na Moravě není problémem do knihy vepsat osobní věnování dle Vašeho přání.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook