Panorama z výšky 5000 metrů během výstupu na Denali s pohledem na druhou nejvyšší horu Aljašských hor Mt. Foraker (5304 metrů) a Miskou při průzkumu pilíře West Rib. V těchto místech jsme zanechali náš materiál pro následný výstup. Nečekaná změna počasí, spousta nového sněhu a lavinové nebezpečí nás ale do těchto míst už znovu nepustili. Pokud nejde o život jde o ho... Ale i tak mě ztráta cepínu, se kterým jsem byl na osmi osmitisícovkách, mrzí.

Rozměry fotografie

Panorama velkéPanorama středníPanorama malé
300 × 70 cm200 × 47 cm100 × 23 cm

Obvyklý termím výroby velkoformátových fotografií je 1–3 týdny. O předpokládaném termínu doručení vás budeme informovat.

Pokud máte zájem o jiné rozměry než jsou zde uvedené, napište nám prosím svůj požadavek spolu s odkazem na požadovanou fotografii, sdělíme vám možnosti výroby a předpokládanou cenu.

241 Denali, 5000 m

6 400,00 Kč

Cena vč. DPH

Způsoby doručení

  • - na dobírku prostřednictvím přepravní společnosti (ČR 150 Kč, SK 290 Kč)
  • - osobní odběr s platbou předem (bez poplatku) na adrese: Knihkupectví U Salvátora, Vratislavovo nám. 119, 592 31 Nové Město na Moravě
  • - objednávky nad 5000 Kč Vám zašleme zdarma

Věnování od Radka

Všechny knihy, jejichž autorem je Radek Jaroš, jsou od nás odesílané s vlastnoručně vepsaným mottem a podpisem autora. Pokud je Radek doma v Novém Městě na Moravě není problémem do knihy vepsat osobní věnování dle Vašeho přání.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook