Nomina sportovní - reklama

Nomina sportovní je kombinací komplexních snadno stravitelných sacharidů rýže, které dodají energii nejen pro sportovní výkon. Ty jsou v kombinaci s vločkami z bílé quinoi, která bývá pro svou výživovou hodnotu označována jako superpotravina. Zdraví celého organismu pak podporuje rozpustná vláknina inulin, prebiotická látka, která je potravou pro střevní mikroflóru. Kaše je určena pro přípravu s teplým mlékem nebo dnes velmi oblíbeným mlékem rostlinným. Sama je bezlepková, bezlaktózová a vhodná pro vegany.

Více na http://nominal.cz/cerealni_kase/14-sportovni-jednoporcova-60g.html

Odkaz na zdroj videa ›


Cesta vzhůru - Jak jsme žili a natáčeli pod K2

Filmový štáb urazil tisíce mil, ocitl se na třech kontinentech, natočil desítky hodin materiálu, byl svědky jedenácti amputací prstů a jedné porážky krávy v základním táboře. Několikrát se projekt ocitl ve stavu hlubokého podchlazení, ale díky zarputilosti producentů Petra Plewky a Richarda Němce, osobnostem režiséra-kameramana Davida Čálka, zvukaře Ludvíka Bohadla a velké trpělivosti našich hrdinů Radka Jaroše, Honzy Trávy, Petra Maška, Martina Havleny, Andrey Jarošové a mnoha dalších se projekt podařilo dokončit.

Odkaz na zdroj videa ›


Cesta vzhůru - oficiální HD trailer

Radek Jaroš ve filmu o zdolávání vrcholů Země a života. Cesta vzhůru vypráví o umanutosti, o zdolávání vlastních a obecně lidských limitů, ale také o kompromisech a ceně, kterou mohou mimořádné osobní výkony stát. Radek Jaroš si jako první Čech splnil horolezecký sen a zcela unikátně za přítomnosti kamery vystoupil na poslední z nejvyšších hor světa K2, která mu chyběla do tzv. Koruny Himálaje. Film se tak pro diváka stává mimořádnou příležitostí absolvovat společně s Radkem a jeho horolezeckými přáteli Miskou a Trávou strastiplnou cestu na osmitisícový vrchol a stát se na malou chvíli doslova součástí expedice na K2. Na rozdíl od horolezeckých filmů jsou součástí děje další paralelní postavy mimo expedici, rodinní příslušníci Radka Jaroše. Film sleduje jejich mnohdy zoufalou snahu vypořádat se s vlastním strachem o někoho blízkého, pochopit ho anebo se alespoň s nepochopením jeho nebezpečné záliby pokoušet vyrovnat. V Cestě vzhůru nejde o pouhou dokumentaci historického úspěchu českého horolezectví, ale též o širší pohled na lidské zdolávání extrémních překážek, a to nejen ve fyzickém slova smyslu.

Odkaz na zdroj videa ›


Olympijské jízdy

Horolezeckého krále Radka Jaroše si Tomáš Verner v našem olympijském autě ŠKODA Kodiaq vyzkoušel z osmitisícovek.

Odkaz na zdroj videa ›


Cesty do neznáma: Jiří Kasner a Radek Jaroš

Mentální trenér, kouč vrcholových sportovců a manažerů a pořadatel Českých firemních her Jiří Kasner ve vzájemném rozhovoru s Radkem Jarošem.

Odkaz na zdroj videa ›


Cesty do neznáma: František Štěpánek

Český vědec a profesor František Štěpánek navrhuje mikroskopické roboty, kteří budou jednou schopni kolovat v našem těle a léčit ho zevnitř. Mimo to ale běhá nejnáročnější verzi triatlonu – vytrvalostní závody Ironman.

Odkaz na zdroj videa ›


Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook